Укркамиш

Екологічність очеретяної покрівлі, її вплив на довкілля

Проблема збереження якості довкілля Землі та збереження здоров'я людини роблять сьогодні питання використання екологічних будівельних матеріалів актуальним, як ніколи.

До екологічних матеріалів можна віднести, перш за все, ті матеріали, які, по-перше, не тільки не шкідливі для людини, але ще й позитивно впливають на її здоров’я, по-друге, матеріали, при обробці та виготовленні яких не забруднюється довкілля (після обробки залишки сировини розкладаються самі як всі природні матеріали), по-третє, на їх виробництво витрачається мінімально можлива кількість енергії, і, по-четверте, сировина, яка служить основою для виготовлення цих матеріалів, не зникає безвісти, а відноситься до відновлюваних природних ресурсів .
Під ці вимоги підходить не так багато природних матеріалів. Наприклад, це дерево, солома, бамбук, очерет, папірус, джут, сизаль, морські водорості і, звичайно ж, очерет.
Виготовлений з очерету дах є гідною окрасою всього будинку. Але вибирається цей матеріал не тільки через його декоративність , а певною мірою, через бажання бути оригінальними, при цьому вона не поступається і в практичності, такий дах чудово захищає від негоди. У свій час очерет дуже часто застосовували як будівельний матеріал, і його якість у цьому вигляді ніколи не викликала жодних сумнівів.
Однак, окрім цього, треба знати, що покрівля — це не лише захист від зовнішніх впливів та неповторність будинку. Здоров’я людини безпосередньо залежить від матеріалу, з якого виготовлено дах його помешкання!

Екологічність очеретяної покрівлі