Укркамиш

Ремонт даху з очерету

Догляд за дахом з очерету має ряд функцій, які повинен знати власник будівлі.

Покрівлі та ремонт покрівельних дахів з очерету – послуги, які користуються попитом для всіх власників будівель, покритих ними. При правильному підході вони коштуватимуть недорого, але в той же час вони значно продовжать термін експлуатації покриття, забезпечують його функціональність та естетику. Якщо ви хочете бути впевнені, що вони будуть виконані правильно, зв’яжіться з “Укркамиш”.

Особливості роботи даху з очерету

Догляд за дахом з очерету має ряд функцій, які повинен знати власник будівлі, покритий ним. Дотримуючись досить простих рекомендацій та довіряючи проводити відповідну роботу професіоналам, це значно продовжить період своєї роботи. Які рекомендації щодо догляду?
1. У правильному розміщенні дерев навколо будівлі: важливо, щоб їх корона не перекривала доступ до сонячного світла до даху, а гілки не висять над ним зверху.
2. Без обов’язкового видалення листя, що залишилося на даху після падіння осіннього листя. Вони будуть гнити, знищуючи очеретне покриття.
3. При регулярної та своєчасної антипіренової обробки. Необхідно виключити ризик пожежі даху.
4. У регулярному (один раз на два-три роки) складний обстеження даху в цілому із заміною пошкоджених старих снопок з новими.
Особливості роботи даху з очерету